Корзина
596 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380982695289
+380982695289
УкраинаХмельницкая областьХмельницкийЛьвівське шосе 87
Вишиванки оптом и в розницу - «ОптИнвест»
Корзина

Умови для організаторів СП та дропшиппирів

Запрошуємо до співпраці Інтернет магазини, власників соціальних сторінок, організаторів СП. 

Важливо! Ви продаєте своїм клієнтам по цінам не нижчими ніж у нас роздрібні. На сайті вказані оптові, а в описі товару роздрібні! Як для СП так і для Дроп.

Оптові ціни для СП будуть діяти при замовленні від 4 одиниць будь - яких вишиванок з прайса для СП, Якщо Вас цікавлять трикотажні вишиванки це окреме замовлення на 4 одиниці. Відправка лише на один адрес. 

Якщо Вас цікавлять в'язані сукні, кардигани, також формуєте замовлення на  4 одиниць різних виробів. Замовляємо у ПН, отримуємо в ПТ, далі відправка на адрес. 

Якщо замовлення менше ніж 4 одиниці в одному замовленні, або товар потрібно відправляти на різних отримувачів, тоді + 20грн до оптової ціни на кожну позицію. Відправка на клієнта.

Що стосується вишиванок: в розділі ПРАЙС ЛИСТИ  є ексель документ для СП з моделями які Ви можете використовувати. https://optinvest.com.ua/price_lists  (інші моделі не є товаром для співпраці, або купуєте по повній роздрібній вартості)

Розмірні сітки для вишиванок https://optinvest.com.ua/company_faq - параметри виробів (Розмір вибирає клієнт, порад стосовно вибору не даємо, томуобов’язково  інформуйте клієнта стосовно розмірних сіток. Деякі вишиванки маломірять, а деякі навпаки збільшенні)

Наявність по розмірах, ЗАВЖДИ уточнювати у менеджера Viber  +380982695289  з 10 до 18 години, вказувати код товару - без фото, без назви, лише код товару. 

Замовлення формуєте через корзину на сайті, в коментарях пишете одержувача та всі його данні. Або Viber.  Відправка Новою поштою, після повної оплати. Про оплату обов'язково сповіщаєте.

Вам потрібно лише зареєструватися у базі постійних клієнтів, заповнивши форму  - Анкета .

 

Запрошуємо до спільноти ОптІнвест вишиванки, учасникам будуть повідомлятися новинки та акції, нові надходження товару. Силка на спільноту у Viber

https://invite.viber.com/?g2=AQAzsP5sQYb%2BIUiBwTOpj7MxlpEf8qlNEoJRbh3P09osFFSF%2FZO5i8CInzlVWAX4

 

ВАЖЛИВО!!! Групу товарів вишиванок  "Під замовлення"  "Кружки"  "Сумки"  "Віночки"- не приймаємо від організаторів СП та дропшипперів